Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-11-2013, 16:00   #4
Szamexus
 
Szamexus's Avatar
 
Reputacja: 1 Szamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znany
No to fajosko, dzięki za posty Jeszcze raz witam Was obu.

Z technicznych spraw, czy w waszym widoku widać kostkę tą z LI? Bo Sulti rzucił na kostnicy i to też OK, ale poprostu nigdy do tej pory nie używałem tej z LI, w panelu sesji uruchomiłem kość, mam ją pod swoim postem do wykorzystania, ale ciekawiło mnie czy Wy też taką macie?

Sulti rzut bardzo szczęśliwy ... pewnie Adrian ogarnie problem wirusa i awarii systemu .. . ale wiesz, jak to bywa z komputerami .. w szpitalu mają Windowsa na PC-ie, się wiesza, ciężka sprawa , problem może nawrócić ... to nie prywatny Macintosh Adriana.

I zobacz PW, tam CI napisałem apropos Avatara.

Post do niedzieli do 20 tej mam nadzieję wrzucić.


EDIT

Dobra post jest. Pewnie jak już Kosiarz zaatakuje będą krótsze posty tymi próbuję zbudować nastrój i trochę opisać świat.

Rola dla Was na razie oby się poznać, zorientować, że widzieliście postać którą nikt inny nie wiedział a co ważne że ta postać ma wpływ na świat rzeczywisty ... Proponuję jeśli chcecie nawet dialog po prostu tutaj w postach. Gdy się poznacie zacznie się trochę już więcej dziać ...

Czas dla was do środa 27 listopada do 20 tej.

Aha, jeszcze jedno. podłączyłem mapę, jesteście w budynku Izby przyjęć - pole E7 (13tka na mapie) potem wrzucę ewentualnie mapę/plan pomieszczenia
 
__________________
Pro 3:3 bt "(3) Niech miłość i wierność cię strzeże; przymocuj je sobie do szyi, na tablicy serca je zapisz"

Ostatnio edytowane przez Szamexus : 23-11-2013 o 21:45.
Szamexus jest offline