Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-11-2013, 19:13   #1
BoYos
 
BoYos's Avatar
 
Reputacja: 363 BoYos jest po prostu świetnyBoYos jest po prostu świetnyBoYos jest po prostu świetnyBoYos jest po prostu świetnyBoYos jest po prostu świetnyBoYos jest po prostu świetnyBoYos jest po prostu świetnyBoYos jest po prostu świetnyBoYos jest po prostu świetnyBoYos jest po prostu świetnyBoYos jest po prostu świetny
[OneLiner] Boyotake High

Info dodatkowe:

Obrażenia i system walki:
- Ogłuszenie trwa 1 turę
- Sparaliżowanie trwa 2 tury

Podczas obu powyższych można przeciwnika DOBIĆ lub PRZESZUKAĆ.

Przeszukać można dowolnego gracza, nie tylko w stanie ogłuszenia/sparaliżowania. Aby było to możliwe musi jednak on wyrazić zgodę. Podczas przeszukania dostajecie informacje na temat jego ekwipunku i/lub śladów krwi i innych widocznych rzeczy. Jeżeli osoba nosi przy sobie Pager (PDA) to będziecie o tym wiedziec, jednakże nie będzie widoczny jej numer.

Pager (PDA)- Wszystkie drzwi są zamknięte. Nie wiecie czy na klucz.
- Czerwone wyjście przy portierni to wielka czerwona brama na niebieską kartę magnetyczną. Dzięki niej wychodzicie z budynku.
- Żółte drzwi to przejście na piętro. (Feature na następną sesję, narazie gracie tylko na parterze/piwnicy)
- Zielone drzwi - męska toaleta
- Niebieskie drzwi - żeńska toaleta- Drzwi w korytarzu Pokoje/Akademik są zamknięte. Prowadzą na niższe piętra akademiku (Ta sama sytuacja co z żółtymi drzwiami)
- Wszystkie Pokoje do akademika działają na PDA - jak skaner. Nie mają normalnie otwieranych drzwi tylko na bok. Nie wiecie który pokój jest wasz.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~


[media]http://www.youtube.com/watch?v=9opZi6PluKI[/media]


Jedyne co poczuliście to mocny wstrząs. Coś trząchnęło mocno budynkiem w którym się znajdywaliście. Wszystko co pamiętaliście zostało tak jakby wymazane. Mieliście przed sobą jedynie oblicze pustki.

Nagle dźwięk strzału rozległ się po szkole. Strzał i to tak potężny, że wszyscy poczuliście dreszcz, który przebiegł po waszych ciałach od stóp do głów.

Tak musiało się skończyć. Musicie jak najszybciej dowiedzieć się...o co w ogóle chodzi.
 
BoYos jest offline