Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-11-2013, 17:19   #25
Leminkainen
 
Leminkainen's Avatar
 
Reputacja: 1 Leminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputację
Stoisz przy kilku wrakach samochodów z łatwością masz się gdzie schować

Zawsze interesowałem się bronią więc sporo o niej czytam teraz jak trafię na coś ciekawego to wrzucam sobie w zakładki i przy okazji wykorzystuję. Jakbyś coś nietypowego chciał do swojej sesji to daj znać chętnie coś podeślę. Zresztą moje spojrzenie na Neuro jest takie że broni powinno być dużo i różnorodnej, najlepiej też jak jest w różnych kalibrach. W końcu polowanie na amunicję powinno być jednym z elementów zabawy a w stanach jest tego masa więc te perę kalibrów na krzyż z podręcznika to straszne uproszczenie są przecież kalibry wojskowe myśliwskie, wszystkiego po trochu...

Polecam Internet Movie Firearms Database jak w filmie zauważysz coś ciekawego to możesz na tej stronie zidentyfikować co to było (w ten sposób trafiłem na Airrow - występowało w jakimś filmie z van Dammem) jest też podobna strona o samochodach
 
Leminkainen jest offline