Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-11-2013, 19:46   #204
AJT
 
AJT's Avatar
 
Reputacja: 1 AJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputację
- A mówiłem, że to kiepski pomysł tu iść. Mówiłem... - ponarzekał chwilę Balbinus. - Skończymy zaraz jak i oni... - dodał po chwili z przekąsem, ale spojrzał na kulącego się Naima i się uciszył.

- My Naimie idziemy. Sprawdzimy czy tam, choć stosunkowo bezpiecznie i czy lękać się jest czego. Ty tu ochłoń. Przejdź się, nie zaprzątaj głowy tym teraz -
zwrócił się do kompana.

- Chodźmy Faro -
skinÄ…Å‚ chwilÄ™ po tym.

Po chwili rzekł jeszcze coś do siebie. Kilka słów, z pewnością prostego zaklęcia.
- Tutela contra glacies. Calor mi nast. - Zaklęcia, które mogło mu przynieść ulgę w tym mrozie. Żałował, że nie uważał, gdy uczyli się mocniejszej wersji, pozwalającej objąć opieką resztę drużyny. No ale cóż, po prostu nie znał. Jedyne co mógł zrobić, to spróbować wzniecić ogień, ale uznał to teraz za bezcelowe.



===
Ochrona przed żywiołami na jednej kości.
 
AJT jest offline