Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-02-2007, 17:09   #11
LMGray
 
LMGray's Avatar
 
Reputacja: 1 LMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnie
Drodzy Forumowiczki i Forumowicze

Moim skromnym zdaniem powinno sie zamknąć ten temat. Yaneks napisał o swoim problemie, który mi osobiście wydaje się śmieszny, ale gratuluje odwagi chłopakowi. Jednakże jeśli teraz każdy zacznie pisać coś na ten temat, tz. zaczniemy prześcigać się w "zgnojeniu" Yaneks-a raczej będzie mijać się to z celem. Chyba każdy z nas zgodzi się denis-em, Redone, Junior-em, etc. dlatego też zwracam sie z prośbą do moderatorów: zamknijcie ten temat.
Jego twórca pewnie sie nie obrazi, bo i tak już usłyszał wystarczająco dobitną odpowiedź, a czytanie kolejnych, identycznych wypowiedzi nie związanych z tematem, a tylko z osobą Yaneks-a robi się żenujące.
Jeśli jednak uważacie, iż da sie tutaj podyskutować o wielu ciekawych sprawach nie zważajcie na mój post.

Pozdrawiam i proszę o zastanowienie się nad tym co napisałem
 
__________________
"Niektórzy patrzą na świat i pytają: Dlaczego?
Inni patrzą na swoje marzenia i pytają: Dlaczego nie?"
George Bernard Shaw
LMGray jest offline