Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-11-2013, 00:53   #8
Felix
 
Felix's Avatar
 
Reputacja: 1 Felix jest na bardzo dobrej drodzeFelix jest na bardzo dobrej drodzeFelix jest na bardzo dobrej drodzeFelix jest na bardzo dobrej drodzeFelix jest na bardzo dobrej drodzeFelix jest na bardzo dobrej drodzeFelix jest na bardzo dobrej drodzeFelix jest na bardzo dobrej drodzeFelix jest na bardzo dobrej drodzeFelix jest na bardzo dobrej drodzeFelix jest na bardzo dobrej drodze
Możecie zadziałać jeszcze nim Mistrzowie zabiorą głos. Póki co przyglądają się wam i rozmawiają między sobą. Samych mistrzów opiszę i przedstawię w następnym poście. Póki co skupcie się na tych którzy was otaczają.
Macie swobodę w dodawaniu nowych postaci i zdarzeń (w stylu bójki itp.) tylko oczywiście wszystko z głową.
Pomniejsze kwestie (te przykładowe bójki) możecie rozstrzygać sami. będę jednak starał się dążyć do "równowagi" jeśli ktoś napisze że pokonał 10 jedną ręką to może oczekiwać mojej reakcji. Jeśli będziecie chcieli wejść w interakcje z którąś z wyróżnionych postaci, cóż powiedzmy że też macie swobodę. Zobaczę jak to wyjdzie, najwyżej na przyszłość wejdziemy na jakiś czat i tak przeprowadzimy takie scenki. Ale sądzę że może nie być takiej potrzeby.
W razie jakichkolwiek pytań pisać. A, i gdybyście chcieli zrobić coś w całkowitej konspiracji przed innymi piszcie pw. Ja tak samo czasem mogę wam przesłać informacje szczególnie wrażliwe. W zależności od tego jak bardzo eksploatowany będzie ten wariant, może potem powstaną gdocki do sprawnych kontaktów.

życzę wam zabawy i sobie powodzenia
 
Felix jest offline