Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-11-2013, 06:53   #128
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Teraz ja? Czy jeszcze ktoś?

A tak poza tym pytaniem to muszę zakomunikować to, co w innych moich sesjach.

Ze złych wieści, od następnego poniedziałku przez kolejne 2 tygodnie (poza weekendami) doszkalam się, tak, że mój dzień wyglądać będzie niefajnie czasowo. Zaczynać będę pracę ok 7:00, jak to mam w zwyczaju. Od 16:30 do 20:30 będę znów podnosił swoje kwalifikacje, czyli uczył się i raz jeszcze uczył. Co oznacza, że do domu wracać będę najwcześniej ok 21:00 - 21:30. Nie wiem ile sił będę miał na odpisywanie czy udzielanie się w sesjach. Najprawdopodobniej, z tego względu, znacznie wydłużę czas odpiski w kolejnej turze. Bo sesji - rzecz jasna - nie odpuszczę.

Myślę jednak, że poradzimy sobie z tym problemem. 2 tygodnie to nie aż tak dużo czasu, patrząc na to, ile trwa sesja
 
Armiel jest offline