Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-11-2013, 06:58   #34
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Abishai muszę poinformować, że post dany przeze mnie będzie na czas, ale nie będzie jakiś oszałamiający czy coś Z góry przepraszam.

I jeszcze jedna informacja, dla Ciebie, jako MG.

Od następnego poniedziałku przez kolejne 2 tygodnie (poza weekendami) doszkalam się, tak, że mój dzień wyglądać będzie niefajnie czasowo. Zaczynać będę pracę ok 7:00, jak to mam w zwyczaju. Od 16:30 do 20:30 będę znów podnosił swoje kwalifikacje, czyli uczył się i raz jeszcze uczył. Co oznacza, że do domu wracać będę najwcześniej ok 21:00 - 21:30. Nie wiem ile sił będę miał na odpisywanie czy udzielanie się w sesjach.

Zatem, jeśli CI to przeszkadza na samym początku opowieści, ubijaj mi bohatera bez zmrużenia okiem.

Moje priorytety zawsze są jasne:
1. rodzina.
2. Praca.
3. Prowadzenie na LI.
4. Granie na LI.

Zatem może się zdarzyć tak, że w tym okresie dam posta do moich sesji, ale nie wyrobię się z dobrymi odpiskami do sesji, w których gram. Stawiam sprawę uczciwie, jak to mam w zwyczaju.

Decyzję, co zrobić z moją postacią, pozostawiam Tobie, jako MG.

Oczywiście, jak pozałatwiam swoje sprawy zawodowe i pozdaję wszystkie te pierdykane egzaminy, podniosę swoje kwalifikacje, zdobędę nowe uprawnienia itp. itd. na sesję znajdę czas.

Na razie, przez okres o którym pisałem, jest jednak tak, jak jest.
 
Armiel jest offline