Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-12-2013, 16:03   #6
Quelnatham
 
Quelnatham's Avatar
 
Reputacja: 1 Quelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetny
Pierwsza karta, którą dostałem i dalsze pytania przypomniały mi o paru zastrzeżeniach i informacjach o których zapomniałem. Pierwszy post uzupełniony o:

Point buy 32

Rasy z HD (kośćmi wytrzymałości) większym niż jeden mogą wybierać umiejętności też z listy dla klasy, którą posiadają, bądź w którą celują (trzeba zaznaczyć jaka!).

Jako, że jesteście w domyśle mniej lub bardziej prostymi wojakami ograniczmy ilość startowego złota do 3500 niezależnie od poziomu. Tylko jeden magiczny przedmiot i mikstury dla nieczarujących postaci. Resztę możecie oczywiście w kosztownościach mieć przy sobie.

I powtarzam: preferowałbym "typowe" nieludzkie postacie (i ew. zdradziecko ludzkie). Dziwostwory naprawdę będą się musiały obronić przekonującą historią.

W wyjątkowych przypadkach może być wyjątkowo. Nie ma sprawiedliwości na tym świecie
 
Quelnatham jest offline