Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-12-2013, 12:44   #3
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację

Brilchan


- Istota rozumna najpierw zbiera informacje a potem dopiero dokonuję czynów. Wiem że dla istoty wyższej jaką jest drow jest to emocja nie zorozumiał jednak jestem w żałobie po rodzicu którego nigdy nie poznałem a który opiekował się mną przez większość życia A kto to był w twoim przypadku Maska czy Shar ? Jedno co mnie zastanawia to czemu Ao wyraził na to zgodę? Zemsta jest w tym przypadku bezsensownym gestem xhcę tylko zrozumieć czemu i wejść w układ z nowym władcą tak abym mógł skorzystać w tej nowo rozpoczętej partii sawy
Drowka zacisnęła wściekle usta.
- Jakie przymilne słowa. Głupcze, jesteśmy półbogami... to my jesteśmy wyższą rasą... a ci idioci pokłonili się przed prawie ludzką pokraką. A teraz wysługują się człowiekowi zwanemu Karalachem... jak nisko upadli ze strachu - rozejrzała się nerwowo i powiedziała - Namyśl się, skontaktuję się z tobą - wyszła pospiesznie.

Veldrin Despana

Potężny mag przeniósł was do Kazamatów, miejsca gdzie przesłuchiwano więźniów. Słychać było przytłumione krzyki i jęki, a smród bólu oraz strachu wręcz przytłaczał. Szli coraz głębiej, a z każdym krokiem aura bólu stawała się coraz silniejsza. Gdy mijali pewne Drzwi, mistrz uśmiechnął się słysząc kwilenie dobywające się stamtąd. W końcu trafili do ostatniego poziomu lochu. i mistrz kazał otworzyć drzwi. Woń krwi starej i świeżej doprowadzała do prawie do torsji. Ogromny, groteskowy mieszaniec ogra i Drowa ubrany w okrwawiony fartuch przyglądał się bezradnie mężczyźnie zawieszonemu na hakach. Miał jasną cerę i ciemne włosy. Patrzał pustymi oczami w przestrzeń
- Nic nie działa panie - rzekł stwór w stroju oprawcy
- Znasz tego człowieka? Bo od kiedy go schwytaliśmy, chce się widzieć z tobą
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija

Ostatnio edytowane przez Slan : 02-12-2013 o 14:29.
Slan jest offline