Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-12-2013, 12:49   #22
Baczy
 
Baczy's Avatar
 
Reputacja: 1 Baczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumny
Wow, fajnie Jest to dla mnie spore wyróżnienie, szczególnie, że nie do końca byłem zadowolony z tego, jak pobieżnie potraktowałem historię - spokojnie dałoby się dopisać kilkakrotnie więcej sensownego tekstu. No ale pierwotnie pomysł był nieco inny, i dopiero na dwa dni przed ujrzałem tę jedyną właściwą ścieżkę (jakże wcześniej mogłem być tak ślepy?).

Słowem, dzięki wielkie, obsługo OtoGryPlanszowe.pl

Dziękuję też wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie. Po pierwsze, wiadomo, głupio byłoby wygrać bez konkurencji A po drugie, fajnie, że niektórym się jeszcze chce. Może to zachęci innych do brania udziału w ewentualnych przyszłych konkursach, nie tylko literackich (ale wzniośle zabrzmiałem, sorki). Już się nie mogę doczekać, kiedy przeczytam wasze historie (a myślę, że będzie mi to dane jeszcze przed publiką, że się tak tajemniczo wyrażę ).

Na koniec, w ramach podsumowania, wielkie brawa dla organizatorów, sklepu OtoGryPlanszowe.pl, oraz uczestników! Brawo!
 
__________________
– ...jestem prawie całkowicie przekonany, że Bóg umarł.
– Nie wiedziałem, że chorował.
Baczy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem