Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-12-2013, 15:02   #2
Radagast
 
Radagast's Avatar
 
Reputacja: 1 Radagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnie
Ja zdecydowanie multisesyjne. Choć w moim przypadku może trudno mówić o preferencjach, skoro gram tylko na LI. I nie zamierzam tego zmieniać, bo LI mi w zupełności wystarcza.
W mojej opinii fora wielosesyjne, wielosystemowe, wieloświatowe, czy jakkolwiek jeszcze by je nazwać mają jedną wielką zaletę: jednoczą dobre rzeczy w jednym miejscu. Nie wiem jak Wy, ale ja nie potrafiłbym grać w jedno i to samo przez dłuższy czas. Czasem mam większą chęć na fantasy, czasem na science-fiction, czasem na postapo. Wolę grać w te wszystkie rzeczy na jednym forum, bo tak mi jest wygodniej.
Poza tym w pewnym sensie prowokuje to dyskusje pomiędzy fanami różnych systemów. Czasem nie wynika z nich więcej niż z rozmów nad wyższością Wielkiej Nocy nad Bożym Narodzeniem, ale czasem mogą się zrodzić jakieś dobre pomysły. Być może graczom Warhammera łatwiej wpaść na pewne pomysły, a graczom DDków na inne, a wszystkie da się zastosować w obu systemach. Więc niech się jedni gracze z drugimi wymienią swoją mądrością.
Specjalizację forum widzę tak naprawdę w dwóch przypadkach: gdy fanów jest na tyle dużo, że i tak obciążają forum blisko granic jego możliwości oraz jeśli forum zawiera dodatkowe mechanizmy (mocno) wspierające grę/prowadzenie w jakimś konkretnym systemie. Piszę "mocno", bo przecież LI też wspiera, poprzez karty postaci w panelu sesji, ale nie jest to wsparcie tak duże, żeby stawało się przeszkodą w przypadku nieużywania go.
 
__________________
Within the spreading darkness we exchanged vows of revolution.
Because I must not allow anyone to stand in my way.
-DN
Dyżurny Purysta Językowy
Radagast jest offline