Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-12-2013, 20:27   #9
malahaj
 
malahaj's Avatar
 
Reputacja: 1 malahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputację
W RPG gram aby się oderwać do (szarej/nudnej/trudnej/ogólnie be) rzeczywistość a nie w niej zagłębiać. To raz. Dwa, oczekuje do sesji pewnej, nazwijmy to "niezwykłości", polegającej na tym, że mam okazje - poprzez prowadzanie, lub BG - uczestniczy w czymś z jakiegoś powodu niezwykłym. Niezwykłym, czyli takim, którego nie doświadczę w owym real live. Trzy, sesja jako taka, ma być przeżyciem przyjemny. Wiadomo, że różni ludzie, czerpią przyjemność z różnych rzeczy, ale jak dla mnie zbytnie zagłębianie się w jakiś traumatyczne i do tego przez konwencje sesji mocno realistyczne, przeżycia, do takich nie należy.

Tak więc na mnie nie licz, ale nie oznacza to, że nie znaleźliby się na coś takiego chętni. Kojarzy mi się, że gdzieś na Li byłą sesje obyczajowa, tyle ze w innej epoce.

EDIT

http://lastinn.info/archiwum-sesji-z...a-otwarta.html
 
__________________
naturalne jak telekineza.

Ostatnio edytowane przez malahaj : 03-12-2013 o 20:30.
malahaj jest offline