Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-12-2013, 21:26   #11
Szamexus
 
Szamexus's Avatar
 
Reputacja: 1 Szamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał Draugdin Zobacz post
Przepraszam dawno nie używałem kostnicy mam nadzieję że jest to widoczne.
Poza tym następnym razem spróbuję kostnicą z Lastinn bo widzę że chyba u mnie się wyświetla też.
Spoko wszystko działa i rozumiem.
Technicznie- Sulti testował ODW i niestety ma "szóstkę" co obniża o 1 współczynnik, ale jako że spaść poniżej jednego nie może to zostaje niezmieniony, a test jest zdany bo jest też jedynka. ( a tu wystarczy jeden sukces)
Draugdin - nie wskazałeś co chcesz przetestować ODW czy ROZ bo obie cechy teoretycznie mogłeś, ale też masz "6" - chcę was uczulić na to, że sami testujecie po to aby usyskać jakieś "ekstra dodatkowe" bonusy, albo zmniejszyć punkty paniki (za jedynkę) a na razie sytuacja chyba tego nie wymaga, więc ... może nie warto ryzykować - bo już Draugdin straci o jeden wartość któregoś z współczynnków .... a to aby pójść za Adrianem nie musiał rzucać ...

Ogólnie - na razie jeśli chcecie jestem skłonny "odstąpić" od realizacji penalizacji za Wasze oba rzuty - znajcie wielkie serce MG

Dobra i na koniec ja odpiszę może jutro wieczorem 5.12.2013 - mam spory zakręt życiowy i mało jestem w domu ... więc trochę czasowo słabo
Dlatego tym czasem proszę Was o deklarację co do zgody na odstąpienie od "kar" za pechowe szóstki z waszych rzutów.
 
__________________
Pro 3:3 bt "(3) Niech miłość i wierność cię strzeże; przymocuj je sobie do szyi, na tablicy serca je zapisz"
Szamexus jest offline