Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-12-2013, 11:52   #13
F.leja
 
F.leja's Avatar
 
Reputacja: 1 F.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnie
A ja bym bardzo chętnie zagrała w obyczajówkę, ale... tak, aaaaale...
Nie chciałabym grać w okruchy życia w stylu klanu, tylko bardziej hmmm... no czego, jaki przykład podać? Od razu nasuwa mi się House, albo na ten przykład Synowie Anarchii.
W sensie, postaci są nietuzinkowe, problemy są rozdumuchane, a drama płynie w żyłach.
Coś w czym ludzie mają straszliwe tajemnice i własne demony.
Możnaby to potraktować dosłownie i zrobić coś co chciałam kiedyś uczynić, czyli sesję z demonami, jako egzystującymi w swoim własnym społeczeństwie, pałetającymi się po ziemi, takimi które łączą rozmaite związki etc.
Czyli sesję taką widziałabym z czymś co zdecydowanie podnosi stawkę.
Może to być nawet kasa - wiadomo że bogaci są we wszystkim bardziej XD

Chociać w sumie... Autumm gdyby powstała rekrutacja w założeniach takich, jak wyłożyłaś w pierwszym poście, to nie wahałabym się ze zgłoszeniem. Chętnie przymierzyłabym tę parę kaloszy.

[MEDIA]http://25.media.tumblr.com/tumblr_mbx2x6CzyP1qerpcpo1_500.gif[/MEDIA]
 
__________________
I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out. ~~ Bill Hicks

Ostatnio edytowane przez F.leja : 05-12-2013 o 12:23.
F.leja jest offline