Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-12-2013, 12:56   #14
brody
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 brody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputację
Tak, jak pisałem wcześniej jeżeli chodzi o sesję skupioną stricte na emocjach i psychice bohaterów, jestem jak najbardziej za.
Jednak podkreślę, to co napisała także F.leja. Muszą to być jakieś silne emocje, grzeszki, tajemnice, czy poważne problemy, czy to życiowe, czy też psychiczne. Trudne, mroczne i traumatyczne tematy.
Konwencja w jakich to będzie rozgrywane nie jest bez znaczenia. Wszystko ma swoje smaczki, czy to sesja historyczna np w latach 60, czy emocjonalne problemy wielkich tego świata, czy też całkowicie współczesne życie szaraczków.
Na pewno sesję trzeba dobrze przemyśleć i zgodzę się tu z kanną, że sandbox i czysta improwizacja się tutaj nie sprawdzi i sesja padnie szybciej niż się zacznie.

Wydaje mi się jednak Autumm, że sama nie do końca wiesz jakby to co chcesz zagrać/poprowadzić miałoby wyglądać. W pierwszym poście pytałaś o chętnych do gry w mydlaną operę dla nastolatków, a teraz proponujesz sesje w Faerunie zwykłymi wieśniakami. To dwie zupełnie inne bajki.

Jak jednak rozumiem priorytetem dla ciebie jest sesja o emocjach i psychice bohaterów. Czy tak?
 
__________________
Konto usunięte na prośbę użytkownika.
brody jest offline