Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-12-2013, 13:23   #15
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
Nie wiem, bo się nie zastanawiam na razie nad prowadzeniem na serio. Bardziej pytam, badam, bo mnie temat zainteresował - na ile sesja ma/może być oparta na wnętrzu, emocjach, mimetyzmie, a na ile na akcji, "dzianiu się", fabule?

Podsuwając różne pomysły, chciałam ugryźć to z różnych stron - teen melodrama mi akurat wpadł, bo ten gatunek wydał mi się najprostszy do ogarnięcia i niosący najwięcej możliwości. Ale inne pomysły mogą być równie chwytliwe.

Więc w tym krótkim podsumowaniu masz rację - tak, chodzi mi o sesję o emocjach i psychice, aczkolwiek odchyloną w kierunku "obrazków z życia" a nie doznań ekstremalnych (bo tych mamy aż nadto w każdej sesji z jakąś akcją). Teraz staram się przez tą dyskusję wyklarować sobie najlepsze podejście do tematu - czy to przez dobór odpowiednich dekoracji, czy pomysłów...po to, żeby te "okruchy" mogły jak najlepiej wybrzmieć.

PS: I niejako jest to też temat "roboczy" - w Kluczach pewnie też pojawią się wątki obyczajowe, więc zastanawiam się i szukam inspiracji, jak powinnam je pokazać/poprowadzić.
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!
Autumm jest offline