Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-12-2013, 00:03   #28
Lost
 
Lost's Avatar
 
Reputacja: 1 Lost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwu

Czas na ogłoszenie niekwestionowanych diamentów, zwycięzców całego Lastinn, najpiękniejszych i najmądrzejszych. Albo po prostu tych, których karty najbardziej przypadły mi do gustu.

Po pierwsze chciałbym podziękować wszystkim, którzy włożyli pracę w stworzeniu postaci i wysłaniu jej do mnie. Wydarzyło się coś, czego jeszcze nigdy wcześniej nie uświadczyłem na Lastinn. Nie dostałem, ani jednej słabej karty. Większość z nich trzymała literacko wysoki poziom, a absolutnie każdy zaoferował mi ciekawą, napisaną z pazurem postać. Jeszcze raz dziękuje wam za to.

Niestety byłem zmuszony do wybrania tylko części z nich. Poniżej w kolejności alfabetycznej:

aveArivald - Marc "Jacob nie ma dziś najlepszego dnia" Nemrod o wździęcznej ksywie Zjeb, a całkiem prywatnie gracz, który zapytał mnie o prawie każdy aspekt neuroshimy
Bebop - Ezechiel "rzutem na taśmę" Deakin, jako podstarzały rewolwerowiec.
Dziadek Zielarz - Clyde "Człowiek orkiestra" King, czyli człowiek, który jedną ręką naprawi twoją giwerę, a drugą Cię opatrzy.
Fabiano - Ridley "Skończyła się gorzała?" Mars, facet, któremu akurat średnio się układa
JaTuTylkoNaChwilę - Joshua "mam przesrane" Richardson, czyli chromowany kierowca z Detroit.
Szarlej - Randal "autostopowicz z posterunku" Fray, czyli facet z notatnikiem.

Jak widzicie zdecydowałem się na 6 kart wstępnie zastanawiając się nad 4 graczami. Stało się tak, ponieważ jeżeli miałbym rozsądzić, która z nich była najlepsza musiałbym chyba rzucić monetą

W sobotę założę temat z komentarzami i materiałami oraz wyślę do każdego PW z pytaniami/informacjami itp. Pierwszy post - prolog do właściwej historii przeczytacie w poniedziałek albo w piątek.

Do zobaczenia

Administracje prosiłbym o zostawienie tematu jeszcze przez weekend, graczy o potwierdzenie informacji.
 
__________________
Spacer Polami Nienawiści Drogą ku nadziei.
Lost jest offline