Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-12-2013, 21:29   #14
merill
 
merill's Avatar
 
Reputacja: 1 merill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputację
Post jest z dużym opóźnieniem, za co Was chcę szczerze przeprosić. Zima dała mi się we znaki a powroty do domu po 2 - 3h jazdy w taką pogodę nie nastrajają do pisania postów.

Na posty czekam do następnej soboty. Pytania wrzucajcie na PW/GG/Docka, a ja postaram się co wieczór regularnie na nie odpowiadać. Proszę nie mieć do Hellian pretensji za nie używanie google dock, jej internet rzadko jej na to niestety pozwala, ale póki co widzę, że jakoś to funkcjonuje.

Pozdrawiam merill

PS. Pozdrowienia w myszkowaniu na stacji
 
__________________
Czekamy ciebie, ty odwieczny wrogu, morderco krwawy tłumu naszych braci, Czekamy ciebie, nie żeby zapłacić, lecz chlebem witać na rodzinnym progu. Żebyś ty wiedział nienawistny zbawco, jakiej ci śmierci życzymy w podzięce i jak bezsilnie zaciskamy ręce pomocy prosząc, podstępny oprawco. GG:11844451
merill jest offline