Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-12-2013, 22:20   #1
Lost
 
Lost's Avatar
 
Reputacja: 1 Lost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwu
[Komentarze] Pola nienawiści

Rozpadające się ruiny, siarczyste przekleństwa, tony ołowiu, przeplatane z pytaniami o sens życia, czyli witam w mojej kolejnej sztampowej i nudnej sesji

Najpierw sprawy formalne.

Jak pisać:
Tak piszemy jak postać mówi.
Tak, zaznaczamy imię własne i postaci z drużyny.
Będzie to sesja w starym stylu, więc posty powinny być z założenia długie, ale krótkimi błyskotkami też nie gardzę. Wprawdzie z żadnym z Was nie grałem, ale hej.. czytałem wasze historię i inne posty, wiem, że was stać

Czas odpisywania:
Prawda jest taka, że graczy i mistrzów w tej kwestii zdyscyplinować się nie da
Liczę na uczciwość. Jest nas aż szóstka, więc brak pojedynczego postu kogokolwiek z nas może nie rozwali grę pozostałym, ale ją zuboży. Jeżeli nie będziecie mogli odpisać, spoko nie mam żadnego problemu, jeśli będziecie aktywni w docu, pozostali gracze będą wiedzieć, co wyprawia wasza postać, a ja będę miał się do czego odnieść. Jeżeli nie będziecie mogli odpisać, wyślijcie mi też PW w tej sprawie. Nie mam też problemu z odpisami jednego gracza, które zostały stworzone przez, np. trzech.
Normalnie nie nakładam, żadnych obostrzeń w tej sprawie, ale z racji, że to nasza pierwsza wspólna sesja i bardzo zależy mi na tym, żeby ją zakończyć zdecydowałem się to zrobić: 5 dni na odpis ze strony graczy, 2-3 dni ze strony MG + dobrze kilka razy w tygodniu zerknąć w doca. Jeżeli gracz raz nie zmieści się w terminie bez poinformowania mnie i aktywności w docu dostaje ostrzeżenie (zostaje lekko ranny, traci część ekwipunku), a w danej kolejce, ja przejmuję jego postać, jeżeli sytuacja powtórzy się powtórnie, czerwona kartka. Bądźmy wobec siebie fair

Avatary:
Wydaje mi się, że każdy go wysłał. Później jeszcze sprawdzę. Jak ruszy sesja, nie ustawiajcie ich. Zrobię to sam, żeby nie rozjeżdżał nam się tekst

Interakcja z NPC i między drużyną:
Wszystkie rozmowy proponuje przeprowadzać w docu, a później wrzucać jako gotowego posta.

Walka:
Przed starciem, bądź jego ewentualną możliwością, będę wrzucał mapki, na której rozrysuje, co i gdzie się dzieje. Później idziemy do doca. Tam deklarujecie swoje akcje zgodnie z zasadą trzech segmentów, zadajecie dodatkowe pytania itd. Gdy każdy z graczy powie co robi, ja wykonuje ewentualne rzuty kostkami i piszę, jak zakończyły się wasze akcje oraz nanoszę poprawki na mapę. Następnie proces powtarza się do momentu, aż ja mówię stop i gracze przechodzą do pisania posta.

Grafiki, zdjęcia i inne materiały:
Wszystkie użyte na niniejszej sesji i materiałach do niej nazwy, zdjęcia i grafiki są prawną własnością ich właścicieli i użyto ich jedynie w celach informacyjnych.

Najważniejsze linki:
Z pozostałych ogłoszeń:
Mój post już się piszę, ale trochę go będzie (na razie ma 7 stron ). Sesja zacznie się 9 albo 10 grudnia.
Proszę o wpisanie się w doca i wybranie koloru na swój tekst.
Zapewne o czymś zapomniałem, więc wspomnę o tym wkrótce
 
__________________
Spacer Polami Nienawiści Drogą ku nadziei.

Ostatnio edytowane przez Lost : 30-12-2013 o 18:43.
Lost jest offline