Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-12-2013, 08:45   #103
JaTuTylkoNaChwilę
 
JaTuTylkoNaChwilę's Avatar
 
Reputacja: 1 JaTuTylkoNaChwilę jest jak niezastąpione światło przewodnieJaTuTylkoNaChwilę jest jak niezastąpione światło przewodnieJaTuTylkoNaChwilę jest jak niezastąpione światło przewodnieJaTuTylkoNaChwilę jest jak niezastąpione światło przewodnieJaTuTylkoNaChwilę jest jak niezastąpione światło przewodnieJaTuTylkoNaChwilę jest jak niezastąpione światło przewodnieJaTuTylkoNaChwilę jest jak niezastąpione światło przewodnieJaTuTylkoNaChwilę jest jak niezastąpione światło przewodnieJaTuTylkoNaChwilę jest jak niezastąpione światło przewodnieJaTuTylkoNaChwilę jest jak niezastąpione światło przewodnieJaTuTylkoNaChwilę jest jak niezastąpione światło przewodnie
1. Komunikator
Głosowy. TS, skajp, dostosuję się.

2. System
Lubię postapokalipsę (z wyjątkiem takiej z zombie) oraz space opry. Mogę też spróbować swoich sił w Wiedźminie, czy Cyberpunku. Jestem otwarty na nowe wyzwania, więc...

3. Ilość graczy
Dołączyłbym do jakiejś tworzącej się/istniejącej grupki jako gracz.

4. Dodatkowe informacje
Mogę grać wieczorami, tak do północy, czy coś koło tego. Grałem już w kilka systemów przez TS'a, więc łatwo i szybko powinienem się dostosować. Chciałbym też, żeby było zabawnie Sztywnej sesji nie zniosę.

5. Pisać na PW
 
JaTuTylkoNaChwilę jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem