Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-12-2013, 11:40   #18
wysłannik
Wiedźmołap
 
wysłannik's Avatar
 
Reputacja: 1 wysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputacjęwysłannik ma wspaniałą reputację
Ten podręcznik to największe gówno, tak, to określenie pasuje całkiem dobrze, jakie miałem pecha oglądać. Wielki kicz. Nie ma żadnego balansu. Nowe czary kapłańskie... zwykła przeróbka tych czarodziejskich . Magia lodu przypominająca dziwnie zaklęcia innych tradycji. Bez sensowne magiczne tatuaże. To rzeczy, które chyba najbardziej mi zostały w umyśle.
Nie znam gościa, który to zrobił i nigdy nie poznam, ale według mnie to próbował zrobić z warhammera coś D&D podobne, jak wnioskuje po zaklęciach.
Nikomu nie polecam do zaglądania do tego podręcznika.

P.S. Ta książka powinna znajdować się w dziale ksiąg zakazanych.
 
__________________
"Inkwizycja tylko wykonuje obowiązki, jakie na nią nałożono. Strach przed nią jest zbyteczny; nienawiść do niej, to herezja." - Gabriel Angelos, Kapitan 3 Kompanii Krwawych Kruków.

Ostatnio edytowane przez wysłannik : 08-12-2013 o 11:43.
wysłannik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem