Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-12-2013, 22:06   #61
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał piotrek.ghost Zobacz post
Zakończenie totalne zaskoczenie. Spodziewałem sie czegoś dziwnego po tym jak zasugerowałeś ze zamiast do kapsuł można iść gdzieś idziej ale nie czegoś takiego.
W raporcie opiszę dokładnie mapkę gry, na której graliśmy. W minimalnej wersji to wygląda tak (operowałem na zbliżeniu dużym):


Obsługa czasem otwierała drzwi, które początkowo były zamknięte. Prom, którym przelecieliście z górnego na dolny pokład to był tylko symulator, który przekręcił się o 180 stopni, a obsługa zmienila ściany zatykając z jednej strony drzwi i odsłąniając z drugiej (dolepili też do sufitu jakieś biologiczne cośtam). Zresztą nigdzie nie było wucetów. Wiem, że to norma w przeróżnych grach, ale w moich są wucety.
 
Anonim jest offline