Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-12-2013, 23:52   #11
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał TSF Zobacz post
Hmmm... dlaczego od razu satanista? .

Cytat:
Napisał TSF Zobacz post
[b][size="4"] wiedząc, że koniec jest bliski odwrócił sie od Boga i zawarł pakt z Diabłem. Obiecał mu swą dusze w zamian za darowane życie.
No sorry ale dla mnie lepszej definicji Satanisty nie ma :P

Co do innych postaci to Raczej nie, bo akurat gram postacią podobną do tego lekarza więc nie chcę dublować a w córkę mafioza się raczej nie wczuje. Ja tam Inwazyjności nie widzę po prostu zamiast z diabłem gadałby z aniołem wszystko by pasowało

No chyba że ci jest potrzebne do rozwiązań fabularnych to trudno. Szkoda bo koncept na sesje fajny na pewno nie dasz się przekonać do przerobienia wyznawcy Satana na wojownika bożego ?

Bo jeżeli ci ten diabłeł nie jest konieczny do rozwiązania fabularnego to wydaje mi się że taki ex ksiądz mógłby z powodzeniem robić to samo co twój zaplanowany Czciel ciemności zmiana niewielka a pozwoliłaby wzbogacić postać

W obrażam sobie odgrywanie takiej postaci jako krzyżówkę Johna Constantina z Marvela i Ojca Alexndra Andersona z mangi\anime Hellsing
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 10-12-2013 o 00:04.
Brilchan jest offline