Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-12-2013, 00:24   #15
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Tego akurat nie widziałem będę musiał poszukać. A nie czekaj widziałem GENIALNE anime choć trochę przesadzili z wielkością biustu u postaci kobiecych :P

A szkoda bo miałem niby fajny pomysł, że już miał sprzedać swoją duszę tak jak było w opisie ale zgłosił się do niego z kontrpropozycją ARCHANIOŁ.

Nie byłoby łaski ani nadstawiania drugiego policzka tylko raczej oczyszczenie nowego edenu i powrót do tradycji Inkwizycji wybijającej niewiernych. Można by wykorzystać tło gangsterskie i zrobić mieszankę klasycznego rock and rolla symboliki zorganizowanych grup przestępczych w typie Hell's Angels, cytatów z pisma świętego i quasi religijnych kazań\okrzyków bojowych

Sadomasochizm dałoby się wytłumaczyć rytuałami umartwiania resztę cech przypisanych też dałoby się wyjaśnić

No, ale skoro MG maa zaplanowane w historii sesji że KONIECZNIE musi być wyznawca rogacza to ja się nie będę pchał gdzie mnie nie chcą

Dziękuje za pomysł na postać bo to samograj pewnie sobie wykorzystam w jakieś innej sesji
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 10-12-2013 o 00:26.
Brilchan jest offline