Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-12-2013, 12:44   #15
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
Ok. Wyedytowałam 1 post w sesji, teraz jest tam mały wstępniaczek, który ma Was jakoś nastroić w oczekiwaniu na indywidualne posty

Ze względu na mnogość postaci i ich wątków, musiałam sobie rozbić pracę na kilka partii. Dziś wieczorem na pewno pojawią się "rozbiegówki" dla 2-3 osób, a reszta dostanie swoje posty sukcesywnie jutro lub/i pojutrze.

Do piątku wszystko powinno być gotowe.

PS: Przepraszam za opóźnienie, ale miałam przygotowane watki dla 4 osób..a przyjęłam 7 Więc muszę jakoś Wam namieszać i samemu też się rozeznac w tym wszystkim

A.
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!
Autumm jest offline