Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-02-2007, 20:08   #8
Lorn
 
Lorn's Avatar
 
Reputacja: 532 Lorn jest jak niezastąpione światło przewodnieLorn jest jak niezastąpione światło przewodnieLorn jest jak niezastąpione światło przewodnieLorn jest jak niezastąpione światło przewodnieLorn jest jak niezastąpione światło przewodnieLorn jest jak niezastąpione światło przewodnieLorn jest jak niezastąpione światło przewodnieLorn jest jak niezastąpione światło przewodnieLorn jest jak niezastąpione światło przewodnieLorn jest jak niezastąpione światło przewodnieLorn jest jak niezastąpione światło przewodnie
Mam polską wersję książkową, francuska ma dwie edycje, nie wiem jak amerykańska, wg której masz zamiar prowadzić 1 czy 2?
Kurcze, grałem w to tylko raz, z 10 lat temu, musiałbym odświerzyć lekturę. Chętnie bym zagrał, bo lubię ten system. Ze względu na układ sił, mógłbym zagrać nawet aniołem, byłoby 2 na 2, chociaż gra demonem potrafi być czasem bardziej zabawna, ale do wtorku nie dam rady zrobić karty, mam za dużo na głowie. Jeżeli dasz mi czas do środy, to prześlę postać. Nie lubię robić postaci na szybko, a na jakość trzeba czasu.

Czy możesz zdradzić w jakiej konwencji masz zamiar prowadzić? Pytam, bo pomogłoby mi to w stworzeniu postaci. Czy bedzie to sesja z jajem, na wesoło, vulgaris orginalis , mroczna tak jak w WoD, czy może jeszcze inaczej? Konwencja zgodna z sugestią autorów mogłaby ostro naruszyć regulamin , niektóre teksty są mordercze np...
nooo może bez przykładów jeszcze dostałbym bana.

Ze względu na specyficzną religijność Polaków i lepszą znajomość terenu, głosuję za grą w Polsce (pod warunkiem, że zostanę przyjęty ).
 
Lorn jest offline