Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-12-2013, 22:06   #16
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
Ok. Mam już pierwsze pytania na gg, więc odpowiem tu.

Posty wstępne wrzucam w kolejności, w jakiej dostałam od Was KP'ki. Sytuacja wyląda tak:

F.Leja - napisane
Viviaen - napisane
Quelenatham - pisze się, będzie dziś/jutro rano
Fearquin - jest szkic
Baczy
Aramin
Narib

Ostatnia rozbiegówka powinna pojawić się w piątek, tak jak pisałam. Być może dołączy do nas jeszcze jedna osoba, ale ciiii, to tajemnica

I dopiero od czasu ostatniego posta mojego, będzie liczony czas na odp. Na razie proszę nie odpowiadać!

Wiem, że przedłuża to czas gry, ale niestety (a raczej na szczęście) ogrom wątków zawartych przez Was w kartach jest tak potężny, że powoli idzie mi przegryzanie się przez to wszystko i łatanie fabuły tak, żeby te rzeczy się zazębiały.

Do weekendu wszystko będzie. Obiecuję.

A! I OGŁOSZENIE: proszę uzupełnić karty! Kilka osób tego nie zrobiło. Zapomniałam też wspomnieć, że do KP proszę wpisać specyficzne przedmioty, o ile postać takie posiada przy sobie. Specyficzne = jakieś przedmioty fabularne, charakterystyczne i broń, narzędzia etc. No, sami wiecie. Takie, o które może się MG czepiać, jak je sobie nagle wyczarujecie :>

Buziaki - i jak coś, jestem cały czas na gg do waszej dyspozycji. Jeśli ktoś chce mieć jakieś specjalne rozpoczęcie, albo coś chce zmienić/dopisać, to ma to jeszcze czas.

A.

PS: I nie bójcie się - posty w sesji będą krótsze. Tylko te 1 zawsze wychodzą mi takie kobylaste
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!
Autumm jest offline