Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-12-2013, 20:05   #1
brody
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 brody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputację
[Komentarze] - Grimm "Na ratunek"

Witam szanowne grono graczy, jak i wszystkich zaglądających.
Zaczynamy naszą przygodę w świecie Grimmów.
Kilka podstawowych zasad współpracy.
- przede wszystkim proszę o info, gdyby ktoś nie mógł z jakiś przyczyn odpisać w terminie.
Umawiamy się na minimum 1 post na tydzień.
- poza wszelkimi opisami myśli, przeżyć itd. najważniejsze są deklaracje co dana postać robi. Jeżeli post nie będzie zawierał jasnych deklaracji, to zastrzegam sobie prawo dowolnej interpretacji słów gracza. Może brzmi to dość ostro, ale chcę uniknąć sytuacji, gdy przez brak deklaracji, akcja będzie stała w miejscu.
Czytałem wasze karty i myślę, że z aktywnością nie powinno być problemów.
- piszecie, jak wam się podoba. Pierwsza, trzecia osoba… mi to obojętne. Byle było po polsku, jasno i czytelnie.
I to chyba tyle. Jak sobie coś przypomnę, to dopiszę.

Pierwsza kolejka, to tradycyjnie wprowadzenie postaci, zaznajomienie się ze światem i innymi BG.
Wasze postacie znają się bardzo dobre, więc sądzę, że warto w komentarzach napisać kilka słów o swojej postaci.
W poście opiszcie reakcję waszych postaci na to co się stało, na to co widzą i to co stało się z ich przedmiotami.
Pobawcie się nimi, spróbujcie odkryć działanie i właściwości.
Gdyby były jakieś pytania, to piszcie śmiało.

Zaczynamy zatem odkrywanie świata Grimmów.
Życzę wszystkim miłej zabawy i udanej gry.
 
__________________
Konto usunięte na prośbę użytkownika.
brody jest offline