Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-12-2013, 21:04   #104
Fielus
 
Fielus's Avatar
 
Reputacja: 1 Fielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodze
Preferowany komunikator: GG/Skype
Zaznaczam z góry, że preferuję tekstowego RPG przez komunikatory, ale chętnie porozmawiam również z graczami normalnie.
System RPG: Autorski.
Udało mi się wreszcie zakończyć wyzwanie, jakie sam sobie postawiłem i ukończyć okres produkcyjny mojej pierwszej powieści. Przedstawiony w niej świat jednak wciąż się rozwija i chętnie sprawdzę, jak przyjmie do siebie założenia RPG. Ogólnie zakładam Sandbox z jakimś wątkiem przewodnim, ponieważ jakikolwiek przejaw mechaniki szczęśliwie nie istnieje.
Ilość graczy/mg: Ja wystąpię w roli MG. Poszukuję od jednego, do trzech chętnych graczy, skłonnych wieczorami usiąść ze mną przy kompach i trochę się pobawić.
Dodatkowe informacje, etc.:
Jak już wspomniałem, sesję chciałbym poprowadzić w świecie całkowicie skonstruowanym przeze mnie. Z tego powodu możemy natknąć się na (wciąż czasem się pojawiające) nieścisłości logiczne. Liczę na wyrozumiałość graczy.

Mogę poprowadzić zarówno 3 solówki, jak i jedną drużynową (wtedy gracze już na wstępie, podczas procesu tworzenia postaci określą, czy chcą opowiadać się po dobrej, lub złej stronie. Ewentualnie jakoś inaczej zmuszę was do kooperacji).
Forma kontaktu z poszukiwaczem: GG 21690331, lub skype marcin.chopin


Dziękuję, udało mi się znaleźć graczy.
Wszystkich chętnych, którzy chcieli się zgłosić, ale tego nie zrobili, chciałbym uprzedzić, że jeśli sesja wypali i wszystko się uda, rozpiszę kolejną, dla większej ilości graczy.
 
__________________
" - Elfy! Do mnie elfy! Do mnie bracia! Genasi mają kłopoty! Do mnie, wy psy bez krzty osobowości! Na wroga!"
~Sulfelg, elfi czarodziej. "Powołanie Strażnika".

Ostatnio edytowane przez Fielus : 18-12-2013 o 16:19.
Fielus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem