Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-12-2013, 21:29   #120
Ali
 
Ali's Avatar
 
Reputacja: 1 Ali jest godny podziwuAli jest godny podziwuAli jest godny podziwuAli jest godny podziwuAli jest godny podziwuAli jest godny podziwuAli jest godny podziwuAli jest godny podziwuAli jest godny podziwuAli jest godny podziwuAli jest godny podziwu
-Ja nikomu nie ufam. Adwokat ma słuszność nie chcąc nas wpuścić na chatę Malvina, z czego Olivia zdaje sobie sprawę, ale ją to wkurza. Matylda oczywiście pomocą żadną nie jest.
-Biblioteka, archiwum - good idea i na pewno najbardziej przypadnie do gustu Olivii.
-Cmentarz nocą nieeet...
-I na pewno nie chcesz wpaść na włam do domku Badocka? Noc to najodpowiedniejsza pora, a ja nadal uważam, że Malvin mógł nam zostawić jakieś wskazówki.

Można też się rozdzielić, jeśli zależy Ci, by iść na cmentarz już, teraz - wtedy mógłbyś wziąć Elkę, a Olivia poszłaby gdzieś z Władkiem.

Ustalmy co i jak tutaj, żeby w poście już polecieć z koksem, przy czym niestety mam teraz trochę na głowie tak mniej-więcej do świąt i ciężko skupić mi się na LI.
 
__________________
"We train young men to drop fire on people, but their commanders won't allow them to write "fuck" on their aeroplanes because it's obscene." Apocalypse Now
Ali jest offline