Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-02-2007, 14:21   #62
g_o_l_d
 
g_o_l_d's Avatar
 
Reputacja: 1 g_o_l_d wkrótce będzie znanyg_o_l_d wkrótce będzie znanyg_o_l_d wkrótce będzie znanyg_o_l_d wkrótce będzie znanyg_o_l_d wkrótce będzie znanyg_o_l_d wkrótce będzie znanyg_o_l_d wkrótce będzie znanyg_o_l_d wkrótce będzie znanyg_o_l_d wkrótce będzie znanyg_o_l_d wkrótce będzie znanyg_o_l_d wkrótce będzie znany
Cytat:
Przyśpieszyłem troszke akcje
Poleciałem na złamanie karku... Mam nadzieje, że w ramach przyśpieszania akcji nie dojdzie do szybkiego rozstrzygnięcia walki. Biorąc nawet pod uwagę element zaskoczenia mam marne szanse.

Cytat:
(...)pod koniec walki mialy z kamienic wyjsc bezdomne dzieci na ktore potrzebne mu tak byly wasze pieniadze, gdyz dzialal jka taki wielki sigilowski dom dziecka no ale zescie go zarzneli i juz nie zdazylem tych dzieciakow wrzucic wiec nie zmienialem
Znając naszą drużynę, gdybyś wprowadził do akcji ten cały sierociniec skończyło by się na tym, że kolejne dwie strony cackali by się z tymi dzieciakami. Sathi bankowo chciała wskrzesić każdego z bandytów. Aru śpiewałby im kołysanki. Fajnie by było.

===========
Ale koniec głupot. Musimy rzęsiście skopać komuś tyłek

Dakkon mam pytania odnośnie twojego ostatniego posta z sesji:

Ile jest jaszczurek po naszej stronie portalu?
Jak daleko od nas są strażnicy i jak daleko jest bos z różdżką?
W co te gady są uzbrojone? Mają jakąś broń dystansową?

Test czarostwa- chcę sprawdzić czy ten portal co widzimy to jest stworzone przez zaklęcie IX poziomu- Brama. Na razie się pocieszam bo nie wygląda na to, gdyby tak było musiałby się koncentrować na zaklęciu, ale mogę się mylić.

P.S Tak mała propozycja, żeby wszystko było jasne i klarowne i nikt się nie zgubił w wirze walki (i postów), zrób proszę i wklej do komentarzy pole bitwy. Niech to będzie zwykła szachownica na której zaznaczysz nas, dużego jaszczura i jego mniejsze przydupasy no i portal.
 
__________________
Nie wierzę w cuda, ja na nie liczę...

Dreamfall by Markus & g_o_l_d
g_o_l_d jest offline