Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-02-2007, 16:40   #14
Diakonis
 
Reputacja: 1 Diakonis nie jest za bardzo znanyDiakonis nie jest za bardzo znanyDiakonis nie jest za bardzo znanyDiakonis nie jest za bardzo znanyDiakonis nie jest za bardzo znanyDiakonis nie jest za bardzo znanyDiakonis nie jest za bardzo znanyDiakonis nie jest za bardzo znany
- Sprawa Leveli. No powiedzmy że rozumiem o co wam chodzi, ale nastepnym razem proponuje wtedy w opisie gry nie pisac ze zaczynamy wszyscy od 1 poziomu. Jesli chodzi zas o rozwijanie postaci... To jesli podniesiesz trzem postaciom lvl to masz duzo roboty na rozwijanie umiejetnosci. Nie wiem jak w przypadku Sibyl ale moja postac ma duzo Int i jest łotrzykiem co mi daje całkiem wykoxany modyfikator umiejtnosci i rangi mi sie pozmieniaja całkiem niezle. Jak chcesz zmieniac lvle to okej, chociaz nadal nie jestem do tego przekonany na 100%. Jak ktos jest bardziej doswiadczony to mozna to odgrywaniem nadrabiac... i chyba nadrabiamy bo sie najwiecej wypowiadamy (Sibyl, Rezist, Danoeth) i jakos naszych postow tez jest chyba najlepsza (tak wiem skromność). Jeżeli Alam i Lilly sie zgodza na podwyzszenie poziomow to moze byc, ale bez ich wyraznej zgody tez nie widze powodu.

- Komentarze. Sesja jest na prawde dobra i jak na razie toczyła się do przodu. W tym momencie jest jakas niemiła stagnacja i czekamy na mistrza gry. Jesli ktos wyjezdza albo nie bedzie odpowiadal przez czas dluzszy to powinien o tym powiadomic reszte graczy badz mg.

- Poza tym ode mnie sprawa. Jesli ktos zna/znał Elixir, to wam powiem że ruszyła Revolucja vr3 i w przeciagu tygodnia powinien stanąć odnowiony i bardziej maxymalnie wykoxany Elixir, dlatego jak tylko powstanie to zapraszam w odwiedziny.
 
Diakonis jest offline