Wątek: Życie, a gry
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-02-2007, 17:47   #11
Yaneks
 
Yaneks's Avatar
 
Reputacja: 1 Yaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputację
Myślisz, że nie myślę co piszę? Jesteś w błędzie. A dlaczego jest niezgodna z prawem RP? Przecież mam prawo do swobodnej wypowiedzi, o ile dobrze się orientuję. A czy z tą prokuraturą do groźba? Bueehehe, ale się przestraszyłem. Sory że piszę w ten sposób, ale bardziej mnie to rozśmieszyło. To powiem ci to samo: Myśl kolego, co piszesz. I nie rozumiem, dlaczego miałbym być zbanowany za tą wypowiedź. Po prostu powiedziałem, co myślę, i nic ci do tego. Ty myślisz tak, a ja inaczej. Aha, i jeszcze raz: Myśl, co piszesz, bo pisanie jak filozof raczej nie daje ci, przynajmniej w moich oczach, szacunku.

[ Moderowany przez: [color=#330000:7f5ba8e5ee]Yarot @ [/b:7f5ba8e5ee]2007-02-11, 23:10 ][/color:7f5ba8e5ee]
Jest wolność słowa, ale takie jakie użyłeś są ścigane z urzędu. Wolność wolnością, ale przyznanie się do planowania morderstwa to już gruba przesada. Naprawdę zastanów się nad tym co piszesz, bo to chyba jednak Ty nie rozumiesz o co w tym wszystkim chodzi.
 
Yaneks jest offline