Wątek: Sesja erotyczna
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-12-2013, 07:42   #3
F.leja
 
F.leja's Avatar
 
Reputacja: 1 F.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnie
Cytat:
Napisał JPCannon Zobacz post
1.Czy chciał/chciała byś spróbować zagrania w takiej sesji
Absolutnie (już zresztą gram u Abishaia, a to jest jednoznaczne z ero-grą... hmm mogłabym nawet użyć mojej postaci gdyby klimaty były fantastyczne )

Cytat:
Napisał JPCannon Zobacz post
2.Jakie klimaty najbardziej Twoim zdaniem pasowały by do takiej historii, jakie chciał/chciała byś zobaczyć w takiej sesji (czysty romans, soft erotyka, hard, bdsm, inne?)
Wszystko na raz? W zależności od potrzeb? Drowy dają szerokie pole do tego popisu XD Ale w zasadzie, jak sobie stworzyć libertyna, to może być po trochu wszystkiego

Cytat:
Napisał JPCannon Zobacz post
3.W jaki sposób Twoim zdaniem taka sesja była by najlepiej zorganizowana. Tworzenie wcześniejszych wersji z kimś w docku, umawianiem się co do poczynań postaci na PW, w komentarzach tak, że inni by je widzieli?
Z moich doświadczeń - doc jest bardzo dobry, ale czasochłonny i wciąga, jak kokę. Inne sposoby - nie jestem pewna. Może PW dla ogólnych spraw, a doc dla uskuteczniania sexy-time z NPC'ami?

Cytat:
Napisał JPCannon Zobacz post
4.Jaka ilość graczy była by najbardziej optymalna oraz jaka równowaga płci?
Równowaga jest przereklamowana XD Faceci jakoś się często dygają przed erotycznymi grami (bazuję tylko na moich doświadczeniach!). Babki - weź dużo babek, babki lubią się tak zabawić
Co do liczby - zależy od ilości pracy, jaką MG jest gotów włożyć - bo sesje ero są pracochłonne.

Cytat:
Napisał JPCannon Zobacz post
5.Jaki Twoim zdaniem byłby najlepszy poziom fabuły do treści erotycznej w takiej sesji? Czy lepiej by było dużo wciągającej fabuły z akcentami erotycznymi, budowanie ogólnych relacji między postaciami itp. Czy raczej lepiej by było dużo konkretnych erotycznych scen, z lekką otoczką fabularną.
Fabuła być musi Ale z naciskiem na rozwój emocjonalny postaci.

Cytat:
Napisał JPCannon Zobacz post
6.Jaki miał/miała byś inny pomysł na wykonanie takiej sesji. Jakiś inny świat, może pojedyncze historie postaci splecione w całość, każdy pomysł jest cenny.
Myślę, że postaci powinny być na ograniczonej przestrzeni - miasto, może nawet dwór jakiś. Oprócz erotyki powinny być duże stawki żeby jeszcze mocniej grać na emocjach - może jakaś polityka? No i nie powinna być to drużyna, a raczej postaci na swoim, które czasem muszą się spotkać.

Takie moje przemyślenia

 
__________________
I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out. ~~ Bill Hicks

Ostatnio edytowane przez F.leja : 20-12-2013 o 07:45.
F.leja jest offline