Wątek: Sędzia
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-02-2007, 20:01   #152
Tamriel
 
Tamriel's Avatar
 
Reputacja: 1 Tamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputację
Spojrzał przenikliwie na EsQuero, który powiedział, że rozmawiał z Melothem, Więc jest jego wybrańcem.
- Mam rozumieć, że on po mnie posłał, wielki pan rozkoszy posłał po mnie swojego sługusa! Roześmiał się szyderczo, a las niósł jego głos jeszcze kilka mil.
- A czegóż może chcieć ode mnie sam Meloth? Jeśli myśli, że jego niecnym planom się poświęce to jest głupcem! Przebudzenie mnie chyba nie było najlepszym pomysłem. To z jego rozkazu mnie tam zamknięto, a teraz mnie uwolnił.
"Czyżby... czyżby stało się tak myślałem. Już sobie przypominam. Ojcze jeśli to uczyniłeś to nie wybacze Ci tego. Jak mogłeś mnie poświecić temu błachemu Bogu"
Jego mina przyjeła grymas i zabłysły jego rubinowe oczy ze wściekłości. Powracały wspomnienia.
- Nekheto! - Przeklnął w nie znamy języku.

Ekipa Murana.
Przypominam, że znajdujecie się w chatce razem z nieznajomym Doernerem.
Aleź gdzieś zniknął w czasie drogi do chatki.

P.S. Przepraszam, za zniknięcie niektórych postów. Z powodu usunięcia Mc i przejęcia przez mnie jego postaci, musiałem poprosić admina o porządek, ale z tego co zauważyłem, zrobił się wielki bałagan, ewentualne pytania prosze zgłaszać bezpośrednio do mnie.

EsQuero
Noc dłużyła się. Nie zwracałeś na mamrączącego coś człowieka. Szedłeś dalej ogarniając krzywy. Twoje czujne uszy usłyszały goblińskie mamrotanie, a zapach tylko Cię w tym potwierdził. Las był coraz bardziej żadszy. Powrócił zjeżony "Drow". Wiedziałeś, że znalazł wroga. Nie wiedziałeś jednak na co czeka. Nagle przed tobą stanęły zielono skóre małe stwory. Ich czerwone ślipia pozwoliły zliczyć trzech. Uzbrojone były w pałki. Rozejrzałeś się w około. Było ich więcej. Nie zliczyłeś wszystki.
 
__________________
Yami yori mo nao kuraki mono, Yoru yori mo nao hukaki mono Konton no umi yo, tayutoishi mono, konjiki narishi yami no oo Ware koko ni nanji ni negau, ware koko ni nanji ni chikau Waga maeni tachifusagarishi subete no orokanaru mono ni Ware to nanji ga chikara mote hitoshiku horobi o ataen koto o! Giga Sureibu!
Tamriel jest offline