WÄ…tek: Sesja erotyczna
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-12-2013, 14:37   #19
Eleanor
 
Eleanor's Avatar
 
Reputacja: 1 Eleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputacjęEleanor ma wspaniałą reputację
Ja tam lubię sobie popisać sceny erotyczne i sprawiają mi one sporo frajdy.
Ci co mnie znają wiedzą, że nie stronie od takich tematów i zaliczyłam sporo scen i kilka sesji erotycznych .
Mam więc można stwierdzić całkiem spore doświadczenie w takim graniu.

Co mogę stwierdzić:
Na poważnie to można napisać co najwyżej scenę dwie w poważnej sesji o zupełnie nieerotycznej tematyce. Potem robi się nudno lub niesmacznie, a powtarzalność schematów zaczyna przygnębiać

Wspomniane już wcześniej Bez Granic, nie wiem dlaczego nazwane sesją Eleanor i Lady z pominięciem MG, który jest bardzo istotna składową naszej opowieści, bo zapewnia naszym bohaterkom- nimfomankom odpowiednie towarzystwo wszelkiego autorametu. , to sesja całkowicie nierealistyczna i niepoważna. Z założenia cokolwiek przytrafi się bohaterkom ma być dla nich przyjemne i dostarczać wszystkich możliwych rozkoszy.

Jak jednak widać posty tam powstają od czasu do czasu, bo opisywanie nawet najbardziej niesamowitych fantazji, bez żadnych przerw i oddechu szybko wychodzi człowiekowi bokiem, a to co miało być przyjemnością robi się nudną, powtarzalną koniecznością. Nie o to przecież chodzi
Czyli kolejna sprawa taka sesja wymaga oddechu.

No i ostatnie moje przemyślenie, jeśli sesja nie ma fabuły dodatkowej i cała jej kanwa osnuta ma być tylko na scenach erotycznych najlepiej nie przesadzać w niej z ilością graczy, bo i tak prędzej czy później zacznie się z tego tworzyć kilka równoległych sesji solowych.
 
Eleanor jest offline