Wątek: Sesja erotyczna
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-12-2013, 15:24   #24
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
A poza tym - mówię serio - cały czas mowa o parach. I to damsko-mięsko. A co z innymi układami? Autoerotyką? Menage a-trois? Poliamorią? Biseksualistami? Transgenderyzmem? Homoerotyką? Aseksualizmem? (tak, tak to też erotyka!) etc. Sorki, JPC, ale strasznie jednowymiarowo podchodzisz do tematu i chyba troszkę marnujesz potencjał sesji...Strasznie heteronormatywnie mi to wygląda, niestety ;/

A możliwości są olbrzymie...zresztą, humorystyczna erotyka sprawdza się nawet w "realistycznym" otoczeniu. Ot, choćby kłopoty pewnego chłopaka, wynajmującego mieszkanie : klik!

I tu też od razu przykład, jak dziwne i skomplikowane mogą być realcje i preferencje...oraz postacie klik!

Tylko - ale - wymaga to bardzo dużych "skilli" od prowdzącego/cej. Nie wiem, czy bym każdemu MG zawierzyła...

PS: A u mnie byście grali? ;D
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!

Ostatnio edytowane przez Autumm : 20-12-2013 o 15:27.
Autumm jest offline