Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-02-2007, 20:22   #120
Dysonance
 
Reputacja: 1 Dysonance jest jak niezastąpione światło przewodnieDysonance jest jak niezastąpione światło przewodnieDysonance jest jak niezastąpione światło przewodnieDysonance jest jak niezastąpione światło przewodnieDysonance jest jak niezastąpione światło przewodnieDysonance jest jak niezastąpione światło przewodnieDysonance jest jak niezastąpione światło przewodnieDysonance jest jak niezastąpione światło przewodnieDysonance jest jak niezastąpione światło przewodnieDysonance jest jak niezastąpione światło przewodnieDysonance jest jak niezastąpione światło przewodnie
A ja bym z przyjemnością się dołączyła, jako ewidentna fanka demonicznej dwójki - Croupa i Vandemara, jakimś cudem odnalazłam to forum. I będę zaszczycona, jeśli rozważy się moją kandydaturę, bo widzę, że odrobinkę ospale się zrobiło, a z przyjemnością ożywię fabułę...
Jeśli MG i gracze byliby zainteresowani jeszcze jedną osóbką, będę zachwycona i z przyjemnością ukażę portfolio swojej postaci...
 
__________________
"Neuro from the nerves, the silver paths. Romancer. Necromancer. I call up the dead. But no, my friend... I am the dead, and their land."
Dysonance jest offline