Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-12-2013, 14:31   #18
Lost
 
Lost's Avatar
 
Reputacja: 1 Lost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwu
Cóż Szarlej ostatni raz był na Lastinn 14 grudnia, 16 grudnia zaś wrzuciłem info o terminie na odpis do 21. Napisałem mu też maila, niestety bez zwrotu.
Wcześniej Szarlej wspominał, że będzie sobie robił odpoczynek od Lastinn, ale generalnie w mojej sesji będzie pisał. Jego pełne deklaracje są na docu, które w godzinę dałoby się przekształcić w post.
Mam nadzieje, że nasza współpraca nie zakończy się w tym momencie
Problem jest taki, że miałem pomysł na gruby wątek dotyczący Szarleja i innego gracza. Nie wiem, co teraz robić. Jeżeli więc ktoś z was ma jakiś inny kontakt z Szarlejem niż PW i mail to byłbym wdzięczny za pomoc w sytuacji.

Z pozytywnych informacji. Pracuje nad odpisem, chyba znów wyjdzie długi :P
Będzie w pon albo wtorek. To też będzie ostateczny czas na odpisanie dla maruderów. Wrzucę też trochę materiałów, ekwipunek i mały prezent dla chętnych w sam raz na święta
Jednakże wróciłem do domu rodzinnego, nie mam tu władzy, więc nic nie obiecuje

Na koniec, życzę wam wszystkim Wesołych Świąt
 
__________________
Spacer Polami Nienawiści Drogą ku nadziei.
Lost jest offline