Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-12-2013, 02:58   #2093
Nightingale
 
Nightingale's Avatar
 
Reputacja: 1 Nightingale ma wspaniałą przyszłośćNightingale ma wspaniałą przyszłośćNightingale ma wspaniałą przyszłośćNightingale ma wspaniałą przyszłośćNightingale ma wspaniałą przyszłośćNightingale ma wspaniałą przyszłośćNightingale ma wspaniałą przyszłośćNightingale ma wspaniałą przyszłośćNightingale ma wspaniałą przyszłośćNightingale ma wspaniałą przyszłośćNightingale ma wspaniałą przyszłość
A w sumie, czemu by nie... Jakiś czas zastanawiałam się, czy by nie zajrzeć do hydeparku, no i oto jestem.
Witam. Jestem Nightingale, takim tam sobie słowikiem z centrum Polski. Moja przygoda z sesjami pbf rozpoczęła się dobre 6 lat temu. Od tamtej pory rozegrałam niezliczoną ilość tego typu rozrywek. Natomiast, jeśli chodzi o granie na typowych systemach wziętych z rpg, to w sumie gram od dwóch lat w sesje autorskie znajomego. A samo zainteresowanie typowymi systemami rozpoczęło się od pewnego przypadkowego spotkania z dziewczyną, która na obóz postanowiła zabrać dwa podręczniki do systemu DnD. No i tak oto w końcu wylądowałam tutaj. Choć raz już jeden znajomy wspominał mi o tej stronie, dopiero teraz sama postanowiłam na nią zajrzeć. Mam nadzieję zostać tu na dłużej i dobrze się z wami bawić. c:

Eh, no i jak zawsze się rozpiszę... *kręci głową*
 
Nightingale jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem