Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-12-2013, 03:33   #236
Ombrose
 
Ombrose's Avatar
 
Reputacja: 1 Ombrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputację
Magia świąt polega chyba na tym, że minuty magicznie wyparowują z godziny, a godziny z doby, bo w ciągu ostatnich dni cierpię na straszny brak czasu przy komputerze... i dlatego przepraszam, że nie skorzystałem z zaproszenia do docsa, bo nie miałem kiedy. Jeszcze ostatnio znajomi jakoś szaleńczo uznali, że to dobra pora na imprezy, a - no wiecie - naprawdę trudno oprzeć się wolnym tańcom i buziakom ze strony tylu ładnych dziewczyn... no wiecie...

Napisałem samodzielnego posta w czasie tych późnych godzin nocnych, gdzie jedynym objawem życia w domu jest dobiegające znad najbielszej i najmiększej poduszki chrapanie czworonoga. Ale co mam na myśli - zostawiłem taką wygodną furtkę w przedostatnim akapicie, dzięki czemu zawsze można ewentualnie coś dograć, jakby co. Szczerze mówiąc nie sądzę, żebym w tym roku (jak to brzmi ) był zbyt dostępny na docu, ale... zdecydowanie obiecuję się poprawić po sylwestrze
 
Ombrose jest offline