Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-02-2007, 22:13   #21
Ratkin
 
Ratkin's Avatar
 
Reputacja: 1 Ratkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwu
Zacznijmy od jednego. Znałem cię dawno temu. W to skąd wiesz o tym kim jestem teraz nie wnikam. Jakiej potężnej maszyny jestem tylko skromnym trybikiem wiesz też zapewne. Pytanie, kim ty jesteś droga Anito, i kto stoi za tobą - kim jest ten Starszy i komu zależy na jego przebudzeniu... - Jurgen rozsiadł się na stołku i uśmiechnął bezczelnie. Zapadła cisza w oczekiwaniu na odpowiedź organizatorki tego spotkania. Oczekujac na nią zwrócił swoją uwagę ku mężczyźnie który zjawił się jako ostatni.

Jurgen zlustrował go kiedy przechodził koło niego, głęboko zaciągając się i przyglądając mu uważnie. Nie żeby mężczyzna był niechlujny, w żadnej mierze - jednak wyczulone do granic możliwości zmysły wampira wychwyciły w gamie zapachów jakie dla niego roztoczył nowoprzybyły zapach świadczący że osoba ta wciąż żyła. No i oddycha, bez wątpienia.

Jeden śmiertelnik wśród Rodziny. Ciekawe kim jest... może ghul? Wypadało by wybadać...



Jurgenowi nie podobała sie jak na razie sytuacja którą zarysowała przed nim Anita, jednak zastanawiało go ile mógłby z niej wyciągnąć dla siebie...

[user=2225]Didier - w klapie marynarki zauważasz wykonany z półszlachetnych kamieni oprawionych w srebro symbol Kultu Ekstazy [/user]
 
Ratkin jest offline