Wątek: Sędzia
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-02-2007, 23:41   #158
Aivillo
 
Aivillo's Avatar
 
Reputacja: 1 Aivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnie
Uśmiechnęła się do towarzysza złowieszczo i tajemniczo:
-Czyżbyśmy byli świadkami objawienia ciemnej strony Larcha?-zapytała ironicznie. Zmierzyła wzrokiem Rudgiera, zdjęła z ramion swój łuk i oparła się o niego. Oczy zalśniły błyskiem ciekawości, kiedy zwracała się do nowo poznanego:
-Jestem wielce zainteresowana w jaki sposób się tu znalazłeś, wszak chata położona jest w dość mało uczęszczanym miejscu- spojrzała na niego z wyrazem dumy. Odgarneła długą falę blond włosów, która od dłuższego czasu niesfornie łaskotała jej nos i policzki. Uśmiechnęła się nieco za słodko i sztucznie.
-Może jednak pytania zostawmy na później. Z szybkości zdarzeń zapomniałam całkiem o grzeczności. Pozwoli pan więc, że się przedstawię. Na imię mam Neferi i to powinno wystarczeć, gdyż nazwisko jest tu rzeczą zbędną. Miło mi poznać cię... Rodgierze...- nieco niepewniej i ciszej wypowiedziała imię mężczyzny z dziwnym rzeczuciem, że pomyliła się co do jego oryginalnego brzmienia.
 
__________________
"Miłość jest dziką siłą. Kiedy próbujemy ją okiełznać, pożera nas. Kiedy próbujemy ją uwięzić, czyni z nas niewolników. Kiedy próbujemy ją zrozumieć, miesza nam w głowach."
Aivillo jest offline