Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-12-2013, 23:45   #14
Quelnatham
 
Quelnatham's Avatar
 
Reputacja: 1 Quelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetny
Chyba sobie kpicie!
Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu wszakże, a wy tu już o i gramy ? Gorące głowy...

Ja tu wszak muszę zrobić bryłę ziemi, bo inaczej mój bożek przeżyje egzystencjalny kryzys, co jak wiemy w takim przypadku może się skończyć końcem istnienia. Chyba, że już ktoś to zrobił (nawet posta jednego nie zdążyłem przeczytać!) to wtedy naprawdę ma przechlapane.

Przede wszystkim zaś przestaję istnieć w internecie od 26 do pierwszego. Tyle mnie już zdąży ominąć :<

ED:
Jedna ważna rzecz, której chyba nie ogarnąłem. Jak tak se tworzymy te światki to wg dedekowej kosmologii to plan materialny, astral czy nie ma znaczenia? W sensie głównie mi chodzi o to, czy to są jakieś wyspy pływające w nicości i wszystko magicznie mające, czy np. jedna płaneta (albo wiele) w próżni?
 

Ostatnio edytowane przez Quelnatham : 23-12-2013 o 00:04.
Quelnatham jest offline