Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-12-2013, 19:19   #37
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Kaworu Zobacz post
Moi drodzy

1. Skończyłem czytać posty, ale jeszcze nie uzupełniłem do końca loga, zajmie mi to jeszcze trochę czasu.
2. Pogniewalibyście się, jakbym zmienił domenę z Zycia pośmiertnego na Porę roku (Lato)? Widzę, że mamy już dość bóst śmierci, jedno nawet stworzyło zaświady (Anonimie, Twój plan to zaświaty, tak?) więc nie ma sensu, by moja postać miała ta domenę (datująca się jeszcze na Vintrę, boginię lodu )
3. Pięknie proszę, jak będziecie coś tworzyć, zapewnijcie nazwy, dobrze? Tyczy się to ognistego planu, wszelkich inteligentnych istot itp. Proszę, zedytujcie swojej poprzednie posty i dodajcie nazwy, inaczej tego nie widzę

Nowych graczy dodac, jak napisze post, którym Vintra ich stworzy

EDIT:
Anonimie, ważna sprawa Widzę, że wziąłeś sobie domenę "Śmierć", ale zapomniałeś o specjalizacji...
1. Spoko, zmień sobie domenę.
2. Nidzica to są zaświaty, tak. Taki Plan Zewnętrzny jeśli idziemy z DnD.
3. Nie bardzo rozumiem specjalizację. O co chodzi? Nie ma tego w zasadach. A przynajmniej nie widzę. Może być "nekromancja", albo "nieumarli" czy co tam jeszcze jest.
 
Anonim jest offline