Wątek: Z mroku...
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-02-2007, 15:09   #104
g_o_l_d
 
g_o_l_d's Avatar
 
Reputacja: 1 g_o_l_d wkrótce będzie znanyg_o_l_d wkrótce będzie znanyg_o_l_d wkrótce będzie znanyg_o_l_d wkrótce będzie znanyg_o_l_d wkrótce będzie znanyg_o_l_d wkrótce będzie znanyg_o_l_d wkrótce będzie znanyg_o_l_d wkrótce będzie znanyg_o_l_d wkrótce będzie znanyg_o_l_d wkrótce będzie znanyg_o_l_d wkrótce będzie znany
W czarnych oczach Iskry tańczyły wesołe ogniki. Aru wiedział co to oznacza. Nie obejdzie się bez rozlewu krwi. Stanowczo zwątpił w to, że genazi zna zaklęci, które tylko unieszkodliwią ich wrogów. Według Iywlii to mało skuteczne, a ona jak podejmuje jakieś działanie, wykonuje to z chirurgiczną precyzją wkładając w to całe swoje gorące serce. Iskra z uśmiechem przyjęła szybki odzew kompanów. Na jej twarzy zagościło zdumienie, gdy Swetlana odsunęła się na tyły. Z ironią i zażenowaniem w głosie krzyknęła:

- Hej! Blondasku mam nadzieję, że teraz nam nie oświadczysz, że panicznie boisz się węży?

Mówiąc to gwałtownie wyskoczyła zza rogu, zrobiła krok w przód. Jej włosy zaczęły falować jak przy silnym wietrze. Cała sylwetka uniosła się naprężona jak struna. Podniosła wyciągnięte dłonie nad siebie. Jej głos niosący słowa zaklęcia stał się donośny i głęboki. Gwałtownie opuściła dłonie w stronę maga. Za jej pleców uderzyło podmuch wiatru, unosząc kurz i piasek z ziemi. Z czubków jej palców wyleciał cienki zielony promień i leciał wprost na zaskoczonego Khaasta.

[user= 3770] Rzuciłem Dezintegracje (Wyt. ST 23) Atak dotykowy na dystans powinien mi wyjść, gdyż mag jest pozbawiony premii ze zręczności ale mimo to podaje Ci wartość mojego ataku dystansowego- 10 Moja postać jest pod wpływem przyśpieszenia więc przysługuje jej jeszcze jedna akcja cząstkowa w tej turze. Jeżeli nie zabije maga dezintegracją, rzucam na niego chwytającą dłoń Bigby'ego i nakazuje jej pochwycenie maga. Natomiast jeżeli go zabiłem używam Piętno Ognia (13k6, Ref. ST 30 )na wojowników ale tak, aby nie zranić towarzyszy. To pozwala mi wyznaczyć na polu bitwy 13 pól na których nastąpi wybuch (promień 2 kratki/ 3m, 1k6 od ognia każdy) Epicentra eksplozji mogą się na siebie nakładać.[/user]
 
__________________
Nie wierzę w cuda, ja na nie liczę...

Dreamfall by Markus & g_o_l_d
g_o_l_d jest offline