Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-12-2013, 23:41   #5
Stalowy
 
Stalowy's Avatar
 
Reputacja: 58482 Stalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputację
Kiedy Waldek przedłożył najważniejsze pytanie tego posiedzenia Rychu właśnie patrzył na dzieuchę która im zajmowała czwarte miejsce. Za stara była na przynętę, pomyślał czarownik.

- Jeżeli mamy uratować Święta to trzeba być jak ta... Drużyna Pierdziela, czy Bimber Rangers. Pójdziemy na Gracką, ja zrobię zakupy, a ty podpytasz naszych o zwyrola, na pewno ktoś dzisiaj ma posiedzenie pod monopolem.

Rychu poszedł na moment do pomieszczenia składowego, aby wygrzebać z pośród śmiecia troszkę rzeczy, którymi w razie napaści mógłby ciskać w agresorów... lub ofiary. Potem powrócił do "sypialni".

- Hej, młoda, a ty może słyszałaś o zwyrolu w stroju Mikołaja co dzieciaki gwałci i morduje, a po naszej dzielni grasuje?
 

Ostatnio edytowane przez Stalowy : 26-12-2013 o 23:46.
Stalowy jest teraz online