Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-12-2013, 15:16   #23
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
Hm. A ja się od razu nie zgadzam. Dlaczego mielibyśmy dołączać do Ciebie? MG''a miało nie być...chyba że źle doczytałam. Zresztą, jak potem? Mamy być drużyną? Ograniczyć się tylko do jednej planety?

No i mam jeszcze jedną propozycję - sugestię. Żeby nie ograniczać się tylko do swoich postaci, a wchodzić z pomysłami w inne wątki. Na przykład jak - powiedzmy - Ali chce "być" oddziałem AT, który szuka mojego złoma, to niech będzie, a jak ja będę chciała zagrać - na chwilę - informatorem, który wie coś o zaginionej pannie od Sobieskiego, to też powinnam mieć taką możliwość.

Krótko mówiąc - proponuję, żebyśmy nie ograniczali się do swoich wątków i KP. Jesteśmy chyba dorośli i nie będziemy komuś robić specjalnie "na złość", a nawet jeśli, to tylko, żeby urozmaicić rozgrywkę.

No i chciałabym, żeby wszyscy mieli status mg ;<

A tak w ogóle, to cześć
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!

Ostatnio edytowane przez Autumm : 27-12-2013 o 15:24.
Autumm jest offline