Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-12-2013, 19:21   #29
Volkodav
 
Volkodav's Avatar
 
Reputacja: 1 Volkodav jest godny podziwuVolkodav jest godny podziwuVolkodav jest godny podziwuVolkodav jest godny podziwuVolkodav jest godny podziwuVolkodav jest godny podziwuVolkodav jest godny podziwuVolkodav jest godny podziwuVolkodav jest godny podziwuVolkodav jest godny podziwuVolkodav jest godny podziwu
Eee... 0_o

Nie ma żadnego przymusu bycia na tej samej planecie. Po prostu dałem przykład, że tam składało by się spotkać. Jednak żadnej konieczności bycia tam nie ma.

Co do kreowania innych postaci/wątków - wydaje mi się, że z tego wyjdzie jakiś mega chaos, w którym nikt się nie odnajdzie. Dodatkowo dorzucanie jeszcze innym graczom jakiś niechcianych przez nich postaci też jest bez sensu bo j.w. wprowadza duże zamieszanie.

Z innej beczki - na dłuższą metę historie naszych postaci muszą się skrzyżować bo inaczej sesja nie ma sensu.

Wracając do kwestii kreowania jakiś postaci i dorzucania ich innym graczom. Tutaj stanowczo bym powiedział 'nie' i mam nadzieję, że reszta się ze mną zgodzi bo ja nie chciałbym być 'obdarzony' takimi bonusami, a że nie ma możliwości aby któraś z postaci wpływała na inne postaci bez jej zgody to wymyślanie ich ad hoc może doprowadzić do tego, że w fabule pojawi się pełno rozpoczętych i nie skończonych wątków lub jakiś NPC nie wiadomo skąd i po co.

Musimy sami sobie narzucać trochę dyscypliny i dążyć do współtworzenia fabuły. Wtedy to wychodzi najlepiej. Oczywiście w ramach swojej postaci macie taką swobodę o jakiej pisałem na początku w rekrutce.
 
__________________
Regulamin jest do bani.
Volkodav jest offline